Bitwa na Taniec w Magnolia Park

Bitwa na Taniec po raz kolejny we Wrocławiu. Najlepsi tancerze, profesjonalne jury, mnogość stylów, świetna muzyka – rozpoczyna się ósma edycja tego wydarzenia. W najbliższy weekend (1-2.04.2017) w Magnolia Park stanie wielka scena, na której wystąpią najbardziej uzdolnieni tancerze w kraju. Przyjdź i kibicuj swoim faworytom.

Najbardziej uzdolnieni tancerze spotkają się 1 i 2 kwietnia na scenie w Magnolia Park. Uczestnicy VIII edycji Bitwy na Taniec zaprezentują swoje umiejętności między innymi w hip hopie, stylu dowolnym, poppingu czy bitwie w kostiumach. Wystąpią amatorzy, profesjonaliści, rodziny, uczestnicy w przebraniach.

Bitwa na Taniec – jury

Zmagania tancerzy przez dwa dni oceniać będzie profesjonalne jury: Anna Jujka YouYa – choreograf, tancerka i jurorka programu Tylko Taniec, Maciek Florek Gleba – tancerz, choreograf teatralny, juror „You Can Dance”, Marta Mościcka – choreograf, dyplomowana instruktorka tańca, wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski w hip hopie, Maciek Sheva Mołdoch – popularny tancerz, choreograf, finalista programu „Got to Dance” oraz wrocławski tancerz – Tomasz Burzec. Eksperci oceniać będą technikę, choreografię, kostiumy, a także wykorzystanie środków technicznych i artystycznych. Podobnie jak w poprzednich latach, zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody finansowe i upominki. Całość zwieńczy hymn Bitwy na Taniec w wykonaniu Jakuba Ciąpały i wszystkich uczestników.

W tej edycji po raz pierwszy zorganizowany zostanie konkurs wiedzy w zakresie stylów tanecznych street dance. Uczestnicy odpowiedzą na 15 pytań. Wygra osoba, która w najkrótszym czasie udzieli najlepszych odpowiedzi.

VIII edycji Bitwy na Taniec towarzyszyć będzie szczytny cel. Klienci, którzy wpłacą pieniądze na Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, będą mogli wziąć udział w grze tanecznej z wykorzystaniem kontrolera Kinect.

Nasz konkurs z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością. Poprzednie edycje przyciągnęły do Magnolia Park w sumie kilka tysięcy zawodników z całej Polski. Zapraszamy miłośników tańca i tych, którzy chcieliby wziąć udział w świetnej zabawie. Dobra zabawa gwarantowana – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Bitwa na Taniec – VIII edycja
1-2 kwietnia 2017 r., godz. 10.00-14.00 i 15.30-19.30
Magnolia Park, Wrocław – ul. Legnicka 58
Wstęp wolny – zapraszamy!