Ozzy – film dla dzieci – pokaz specjalny

Ozzy – film dla dzieci to wielka ucieczka, wielka przygoda, wielka zabawa! Ozzy to przesłodki piesek rasy beagle, ukochany pieszczoch całej rodziny. Kiedy jego właściciele Susan, Ted i Paula wyjeżdżają w daleką podróż do Japonii, jego życie wywraca się do góry łapami.

Ozzy – film i fabuła

Ozzy trafia do luksusowego spa dla psów. Szybko okazuje się jednak, że wyglądający na raj hotel, to tak naprawdę, prawdziwa szkoła przetrwania. Pies natychmiast wpadnie na plan wielkiej ucieczki i od tego momentu zaczynie się wielka, zwariowana przygoda. Z pomocą szybkich i futrzastych – Fronleya, Chestera i Doca, zrozumie na czym polega prawdziwa odwaga i moc przyjaźni. „Ozzy” to wciągająca opowieść o pokonywaniu swoich wewnętrznych barier. O tym, że w każdym z nas drzemie superbohater, tylko trzeba w niego uwierzyć. I że przy pomocy przyjaciół można pokonać wszystkie trudności. Koproducentem filmu jest studio filmowe Capitán Araña, które po 20-stu latach współpracy z wytwórnią Walta Disneya, postanowiło zrealizować samodzielnie pełnometrażowy, animowany film dla dzieci.

Zwiastun filmu

Specjalny pokaz

Centrum Kultury Wrocław-Zachód zaprasza wszystkie dzieci na specjalny pokaz filmu Ozzy. Emisja filmu odbędzie się 30 kwietnia 2017 roku, o godzinie 11:00. Bilet kosztuje 12 zł, a z kartą Urbancard Premium przysługuje 20% zniżki. ZNIŻKA PRZYSŁUGUJE WYŁĄCZNIE PRZY PŁATNOŚCI GOTÓWKĄ W KASIE CENTRUM KULTURY WROCŁAW-ZACHÓD.