Giełda płyt i wydawnictw muzycznych – 53. Jazz nad Odrą

Jesteś fanem jazzu i kolekcjonujesz winyle, płyty CD lub kasety? Poszukujesz muzycznych nowości, a może po prostu chciałbyś porozmawiać o muzyce w przyjaznej atmosferze? 30 kwietnia, podczas Światowego Dnia Jazzu Polskiego, zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki na giełdę płyt i wydawnictw muzycznych w ramach 53. edycji festiwalu Jazz nad Odrą.

Giełda płyt będzie doskonałą okazją, by uzupełnić swoją kolekcję płyt, poznać muzyczne i wydawnicze nowości, powymieniać się krążkami, czy spotkać się i porozmawiać w miłym towarzystwie. Atmosfera z pewnością będzie gorąca.

Giełda płyt – tegoroczne nowinki

Tegoroczna giełda obfitować będzie w mnóstwo nowości, ciekawych i unikatowych wydawnictw. Będzie działał także festiwalowy boutiqueDe’Moliki z gadżetami oraz płytami i wydawnictwami artystów występujących (nie tylko) na Jazzie nad Odrą. Swoje muzyczne książki wystawi Wydawnictwo C2, a Wrocławska Galeria Polskiego Plakatu zaprezentuje genialne postery ze swojej kolekcji. Wstęp na Giełdę wolny.

Rezerwacja stoisk

Zapraszamy wydawców, sklepy płytowe, kolekcjonerów płyt winylowych, kaset, płyt CD i DVD oraz innych nośników z muzyką, a także książek, plakatów, gadżetów i akcesoriów do zgłoszeń i rezerwacji stoisk. Zgłoszenia są przyjmowane do 25 kwietnia.

GIEŁDA PŁYT I WYDAWNICTW MUZYCZNYCH / 53. Jazz nad Odrą – Światowy Dzień Jazzu Polskiego
30 kwietnia, od godz. 12.00 do ostatniego koncertowego dźwięku
Impart, ul. Mazowiecka 17
wstęp wolny