VI Urszulańskie Dni Młodych – „W rytmie Słowa”

Co nadaje Twojemu życiu rytm? Sama muzyka może nie wystarczyć… Podejmij wyzwanie, by codziennie kroczyć w rytmie Bożego Słowa i zobacz dokąd Cię zaprowadzi! Przyjedź na VI Urszulańskie Dni Młodych i wczuj się w rytm rytm Bożego Słowa! Tegoroczne spotkanie rozpocznie się w Poznaniu 26 maja o godzinie 16:00. Zapraszamy na dwa niesamowite dni pełne modlitwy, refleksji i radości.

W tym roku w rytm Bożego Słowa pomogą nam się wejść ks. Radosław Rafał – misjonarz Świętej Rodziny, którego charyzmatem jest głoszenie Ewangelii i posługa uzdrowienia wewnętrznego, oraz o. Krzysztof Piskorz – karmelita z Wrocławia, duszpasterz Stowarzyszenia Walka Duchowa.

VI Urszulańskie Dni Młodych – goście

VI Urszulańskie Dni Młodych to także wyjątkowi goście, a wśród nich obecna będzie Weronika Kostrzewa, dziennikarka Radia Plus oraz vlogerka internetowa. Na tegorocznym spotkaniu pojawi się także Zespół 33 z Poznania, a modlitewnie posługiwać będzie poznańska wspólnota „Poznanie Flp 3, 8”.

Jak w ubiegłych latach, również teraz nie zabraknie wspólnej modlitwy, Eucharystii, adoracji Najświętszego Sakramentu oraz kreatywnych działań w grupach. W uwielbianiu Boga pomagać nam będzie schola, do której zapraszamy śpiewających lub grających na instrumentach, którzy chcą w ten sposób służyć innym podczas UDM. Szczegóły zgłoszenia do scholi dostępne są na stronie: www.udm.osu.pl

Na spotkanie zapraszamy młodzież ze szkół średnich, studentów oraz młodzież pracującą. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na stronę internetową spotkania – www.udm.osu.pl

Organizatorem Urszulańskich Dni Młodych (UDM) są Siostry Urszulanki Unii Rzymskiej, zakon kontemplacyjno – czynny, którego misją w Kościele jest wychowanie i nauczanie dzieci, młodzieży oraz dorosłych.