Smerfy we Wrocławiu. Najbliższy weekend 6-7.05

Już w najbliższy weekend, 6 i 7 maja, Smerfy spotkają się z dziećmi i ich rodzicami w Magnolia Park. Wielkie show, mnóstwo niespodzianek i konkursów oraz bajkowe mini-kino – to tylko niektóre z czekających na nie atrakcji. Dobra zabawa gwarantowana! Wstęp wolny.

Smerfy to bohaterowie popularnej kreskówki – znanej i lubianej na całym świecie, nie tylko przez dzieci, ale również przez ich rodziców. Już wkrótce wystąpią w najnowszej animowanej komedii „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”, która wejdzie do kin 26 maja. Zanim jednak będzie można oglądać je na dużym ekranie, przyjadą do Magnolia Park. Ich fani mogą liczyć na dwudniową, pełną atrakcji i przygód, imprezę, podczas której Smerfy zaproszą wszystkich do swojej zaczarowanej, pełnej magii wioski.

W Magnolia Park będzie można spotkać m.in. Smerfetkę, Papę Smerfa, Osiłka, Ważniaka, Ciamajdę oraz Gargamela i jego wiernego przyjaciela Klakiera. Na wielkiej scenie aktorzy zaprezentują „Magiczną przygodę Smerfów” – historię inspirowaną perypetiami małych niebieskich bohaterów. Powstanie tu także prawdziwa wioska Smerfów. W chatce zamieszkałej przez Papę Smerfa najmłodsi poznają tajniki fizyki i chemii, w domku Osiłka dzieci będą musiały wykazać się sprawnością fizyczną i refleksem podczas gier i zabaw, a w Smerfnej Kuchni Łasucha wspólnie z animatorami przygotują niebieskie smerfne ciastka.

Smerfy na ekranie

Na najmłodszych będzie czekało również bajkowe mini-kino, gdzie obejrzą wesołe przygody Smerfów, oraz specjalne miejsce, w którym makijażyści przemienią maluchy w smerfnych bohaterów. Dzieci będą mogły wziąć też udział w wielu konkursach z filmowymi nagrodami oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z ulubionymi bajkowymi postaciami.

Spotkanie ze Smerfami to idealny pomysł na atrakcyjne spędzenie czasu w rodzinnym gronie – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. – Zaprosiliśmy je do Magnolia Park, ponieważ uważamy, że tego typu rozrywka może rozwijać zarówno umiejętności, jak i kreatywność najmłodszych. Na pewno dla wszystkich będzie to niezapomniana przygoda.

Smerfy to nie jedyni bohaterowie dziecięcych gier i kreskówek, którzy dotychczas odwiedzili Magnolia Park. Gościli tu już m.in. Angry Birds, Minionki, Fistaszki, bohaterowie „Sekretnego życia zwierzaków domowych” oraz „Hotelu Transylwania”, a także pies Snoopy.

Dla rodzin z dziećmi przygotowano jeszcze więcej atrakcji w Magnalia Park. Do dyspozycji klientów jest m.in. sala zabaw Labibu, a na zewnątrz obiektu – plac zabaw, boisko multifunkcyjne, a także strefa do Street Workoutu. Magnolia Park jest jedyną galerią handlową we Wrocławiu, która proponuje takie udogodnienia.

Smerfy
Smerfy

„Smerfy: poszukiwacze przygód”
Magnolia Park, Wrocław – ul. Legnicka 58
6 i 7 maja 2017 r.
godz. 11.00-18.00
Wyjątkowe przedstawienia: 12.30, 14.30, 16.30
Wstęp wolny – zapraszamy!