Trenuj z Mistrzynią !

Kiedy:
13 Październik 2019@16:00 – 18:00
2019-10-13T16:00:00+02:00
2019-10-13T18:00:00+02:00
Gdzie:
Arena Kalisz
Kontakt:
MAILTO:noreply@facebookmail.com

Bilet do kupienia: https://evenea.pl/event/843368-1
kod na 40% rabatu: Volvo (cena biletu po rabacie: 30 zł)

13.10.2019 godz 16-18
Hala Arena Kalisz

Niezależnie od płci trenuj z nami!

Trening fitness z Natalia Rybarczyk – mistrzynią świata w taekwondo olimpijskim🏅🏅🏅 należącą do Teamu Ewy Chodakowskiej !

🥇Złota medalistka mistrzostw świata w Taekwondo,

🥈Wicemistrzyni Światowych igrzysk sportowych,

🥇Mistrzyni Polski w latach 2004-2010.

Oprócz sukcesów na matach taekwondo na całym świecie jest trenerką pilotów F-16, a także autorytetem w środowisku fitness, należy do Be Active team’u Ewy Chodakowskiej

✔Autorka programu treningowego o nazwie SELEKCJA NR, dostępny na YouTube.▶http://bit.ly/SelekcjaNR

✔Ambasadorka marki Duolife

✔Mama dwójki maluchów
13 października razem z Natalia Rybarczyk wystąpi Norbi Body Revolution Studio Treningu Personalnego Norbert Wojtkowiak
Norbert jest trenerem personalnym, instruktorem fitness, trenerem taśm podwieszanych TRX, instruktorem trampolin JUMPIT. Autor własnego programu treningowego FIT SYLWETKA i CIAŁO JAK MASZYNA. Czerpie wiedzę i motywację od najlepszych trenerów, ćwiczył na scenie z Ewą Chodakowską.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Autoryzowany Dealer Marki VOLVO – Auto Centrum Lis Kalisz

Będą niespodzianki 🙂
Po treningu zapraszamy na zdrowy i pyszny poczęstunek od firmy Zdrowe Pudełko. Firma cateringowa dostarczająca posiłki od dietetyków klinicznych. Oferująca diety dla osób ćwiczących, diabetyków, wegan, kobiet w ciąży i dzieci. numer 1 wśród gwiazd.

Do wypróbowania suplementy diety od firmy Duolife. Obecnie marka oferuje wielorakie produkty, które pomagają skutecznie dbać o zdrowie i samopoczucie oraz wspomagają oczyszczanie organizmu, dzięki czemu dieta jest skuteczniejsza. Każdy z nich posiada skoncentrowane działanie, aby jak najszybciej zwalczać problemy ze zdrowiem.

Wodę do picia zapewnia firma Cisowianka. To, co wyróżnia Cisowinakę to szczególna dbałość o spełnienie oczekiwań klienta. Świat pędzi do przodu, zmieniają się potrzeby konsumentów a oni starają się dotrzymać kroku tym zmianom. Stąd tak różnorodny asortyment wody mineralnej – eleganckie małe butelki Cisowianki Perlage, wygodne butelki sportowe, puszki i inne rodzaje opakowań. Cisowianka to woda dla każdego, na każdą możliwą okazję.

Patronat medialny Tuba Ostrowa, Calisia.pl oraz Ziemia Kaliska i Radio ESKA

Zabierz tylko strój sportowy i bilet. ZAPRASZAMY !

Biorąc udział w spotkaniu czy wydarzeniu organizowanym lub wspieranym przez Era Nowych Kobiet w Kaliszu / Ostrowie uczestnicy oraz obserwatorzy wyrażają zgodę na upublicznianie i przetwarzanie ich wizerunków na zdjęciach lub filmach wykonanych podczas wydarzeń. Wizerunek będzie przetwarzany zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu dokumentowania, archiwizowania i rozpowszechniania informacji o działaniach podejmowanych lub wspieranych przez ENK i partnerów spotkania.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za powstałe podczas treningów ewentualne urazy ćwiczącego, uszkodzenia ubioru, sprzętu do ćwiczeń lub innych cennych rzeczy.

https://www.facebook.com/events/2113399135636472/